Mobilny ekspert finansowy Marcin Mioduszewski

doardca kredytowy ostrołęka mioduszewski Obrazek 1/1

Mobilny ekspert finansowy Marcin Mioduszewski

60 ocen
5
Województwo: mazowieckie
Miejscowość: Ostrołęka

Doradztwem kredytowym zajmuję się już od ponad 10 lat. Przez ten czas pracując dla największych firm pośrednictwa finansowego pomogłem wielu moim klientom uzyskać finansowanie na zakup wymarzonej nieruchomości. W mojej ofercie znajdują się kredyty: mieszkaniowe, budowalne, samochodowe, gotówkowe, konsolidacyjne, firmowe a także leasingi oraz ubezpieczenia. Moim głównym rejonem działania jest miasto Ostrołęka, a także pobliskie miejscowości. 

Przez wiele lat mojej działalności w branży finansowej miałem okazję prowadzić różne sprawy kredytowe, które były mniej lub bardziej skomplikowane, dzięki czemu zyskałem ogromne doświadczenie. Do tej pory obsłużyłem z sukcesem prawie 1000 klientów, którzy często potrzebowali różnych form finansowania, pomocy w negocjacji warunków z bankiem lub najzwyczajniej konsultacji w sprawie kredytu. Nie ma dla mnie spraw niemożliwych.

Każde powierzone mi zadanie traktuję z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Zawsze staram się dobierać rozwiązania finansowe dla swoich klientów w taki sposób, aby były skrojone na ich miarę oraz dostosowane do ich indywidualnych potrzeb i możliwości. Rekomenduję tylko takie instytucje finansowe, które podlegają nadzorowi KNF oraz które nie budzą moich wątpliwości. Każdy z moich klientów dokładnie zna zasady współpracy ze mną i wie że może na mnie liczyć na każdym etapie procesu kredytowego. Dokładam wszelkich starań, aby każda sprawa kredytowa była poprowadzona w sposób jak najbardziej przejrzysty i nie budziła żadnych zastrzeżeń. 

Stale podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w wielu różnych szkoleniach z dziedziny ekonomii oraz bankowości. Dzięki temu jestem na bieżąco z obecną sytuacją ekonomiczną i gospodarczą w naszym kraju. Mam bardzo dobre rozeznanie na ostrołęckim rynku nieruchomości, toteż potrafię wskazać najatrakcyjniejsze i zyskujące na wartości lokalizacje. Dzięki temu moi klienci mogą traktować zakup nieruchomości jako długofalową inwestycję, którą w przyszłości będą mogli sprzedać z zyskiem. 

Korzystając z moich usług unikasz konieczności:

  • Odwiedzania wielu banków celem poznania ich ofert
  • Analizowania drobnych kruczków, które stosują w swoich ofertach banki
  • Samodzielnego uzupełniania kilku wniosków celem złożenia ich do wybranych banków
  • Indywidualnego analizowania umowy kredytowej 

Zapraszam do kontaktu!