Kancelaria Radców Prawnych Wojtas & Wojtas

radcy prawni wojtas

Kancelaria Radców Prawnych Wojtas & Wojtas

43 ocen
5
Województwo: podlaskie
Miejscowość: Białystok

Nasza Kancelaria została utworzona w 2015 r. W ofercie kancelarii znajduje się pomoc prawna w zakresie: dochodzenia odszkodowań za gradobicie w uprawach rolnych, w szczególności sadowniczych, kompleksowej obsługi firm, wypadków komunikacyjnych (odszkodowanie, zadośćuczynienie), błędów medycznych (odszkodowania, zadośćuczynienia), prawo rodzinne (rozwód, alimenty, sprawy o zachowek), prawo zamówień publicznych- reprezentacja przed Krajową Izbą Odwoławczą, reprezentacja warsztatów samochodowych w zakresie bezgotówkowej likwidacji szkody – reprezentacja warsztatów samochodowych w sądzie.  Podejmujemy się spraw z całej Polski, nie tylko z Białegostoku.

Każdą powierzoną sprawę traktujemy z pełnym zaangażowaniem. Naszym celem jest zapewnienie Klientowi profesjonalnej pomocy prawnej, w taki sposób aby w sposób maksymalny zabezpieczyć i chronić jego interesy. W relacji z Klientem wykazujemy się stałą dyspozycyjnością, informujemy na każdym etapie postępowania o stanie sprawy, wyjaśniamy w sposób przystępny wszelkie zawiłości prawne. Określamy jasne i czytelne zasady współpracy. Dokładamy wszelkich starań, ażeby załatwić sprawę w sposób satysfakcjonujący dla osoby reprezentowanej, gwarantując rzetelność i terminowość świadczonej pomocy, z poszanowaniem zasad etyki zawodowej radcy prawnego. Stale podnosimy kwalifikacje, tak by poziom naszych usług był na najwyższym poziomie. 

Nasza Kancelaria specjalizuje się w szczególności w dochodzeniu odszkodowań od ubezpieczycieli za gradobicie w uprawach sadowniczych. Często, bowiem mamy do czynienia z sytuacją, gdy sposób szacowania przez ubezpieczyciela szkody po wystąpieniu gradobicia nie odzwierciedla rzeczywiście poniesionego ubytku majątkowego przez sadownika. W związku z tym wypłaty odszkodowań za  skutki gradobicia są zaniżone. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie w dochodzeniu dopłat odszkodowań od ubezpieczycieli. Działalność sadowniczą znamy od strony praktycznej, w szczególności oddziaływania gradobicia na owocowanie drzew, konieczności stosowania zabiegów agrotechnicznych po wystąpieniu gradobicia tj. opryski gojące, przerzedzanie zawiązków, po działanie owoców uszkodzonych przez gradobicie na przechowywanie pozostałych owoców, a przede wszystkim wpływu gradobicia na możliwość sprzedaży owoców i ich cenę. Wiedzę praktyczną z zakresu sadownictwa wykorzystujemy podczas negocjacji z ubezpieczycielem, a także wzmacniając argumentację prawną w toku procesu sądowego o dopłatę należnego odszkodowania.   Współpracujemy także z doradcami sadowniczymi, którzy świadczą nam niezbędne wsparcie podczas prowadzenia spraw o dopłatę odszkodowania za skutki gradobicia.    

Prowadzimy z sukcesem liczne sprawy przed sądami na terenie całej Polski, uzyskując znaczne dopłaty odszkodowań. Przed podjęciem sprawy zespół naszych radców prawnych analizuje sprawę pod kątem wysokości możliwej dopłaty odszkodowania. Pozwala to, na jasne i przejrzyste określenie konkretnej możliwej do  uzyskania sumy odszkodowania.

Przeanalizujemy Twoją sprawę i udzielimy odpowiedzi jakiej wysokości odszkodowanie uzupełniające Ci się należy.
Zapraszamy do kontaktu!