Program księgowy – jaki wybrać?

Przed zakupem programy księgowego zapoznaj się z jego funkcjonalnościami. W przypadku, gdy zaczynasz przygodę z działalnością gospodarczą warto zapytać o radę doświadczoną księgową lub księgowego. Tutaj sugerowanie się samą ceną zakupu oprogramowania to zły pomysł.

Spośród wielu pozycji warto wybrać ten program, który będzie idealnie dopasowany do prowadzonej przez nas działalności. W ogólnej zasadzie, gdy dotyczy to oprogramowania trzeba zwrócić uwagę na wsparcie producenta oraz ilość rozszerzeń dostępnych aktualnie na rynku.

Czasem program księgowy trzeba wdrożyć do sklepu internetowego. Warto wtedy skorzystać z gotowego i sprawdzonego rozszerzenia. Tworzenie takich „wtyczek” na indywidualne potrzeby może okazać się bardzo drogie.

Ranking programów księgowych

  1. dGCS Księga Przychodów i Rozchodów PRO
  2. InsERT – Subiekt GT (P)
  3. Rachmistrz GT
  4. mikroSubiekt dla Windows
  5. Subiekt Sprint 2
  6. Insert Rachmistrz GT
  7. Rewizor GT rozszerzenie +5 podmiotów
  8. Abonament Subiekt GT
  9. Subiekt nexo 1 stanowisko
  10. Fakturowanie PRO

*według popularności na serwisie nokaut.pl

Zajrzyj do zakładki biura rachunkowe i zapytaj doświadczonego księgowego, który program będzie optymalny do Twojej firmy. Tworzysz sklep internetowy? Potrzebujesz regulaminu i polityki prywatności? Sprawdź zakładkę obsługa prawna firm. Znajdziesz tam doświadczonych prawników, którzy ułatwią Ci wejście w świat ecommerce. Wykonujesz wolny zawód? Często się przemieszczasz? Potrzebujesz adresu do rejestracji Twojej firmy? Odwiedź kategorię wirtualne biura.